*** Лауреати 2006 ***

ГРАН ПРИ

"Сребърна Янтра - 2006"

 СТЕЛА БОТЕЗ

олдова)

Първа възрастова група - 5-8 години

Най-добро комплексно представяне

ВИШАН АНДРА Гюргево, РУМЪНИЯ

Най-добро изпълнение на българска песен

Ана-Мария  Янакиева Варна, България

Най-добро изпълнение на чужда песен

Йордан Рангелов Пловдив, България

Никола Николов Разград, България

Поощрения

Ивайло Филипов Бургас, България

Десислава Димитрова В. Търново,България

Награда на детското жури

Вишан Андра - Румъния

Награда за най-малък участник

Ангелина Стефанова - България, Варна

Наградата на Младежки дом В. Търново

Андреан Стефанов Варна, България

 Втора възрастова група - 9-12 години

Най-добро комплексно представяне

СТЕЛИАНА ХРИСТОВА- Г.Оряховица, България

Най-добро изпълнение на българска песен

Ванеса Илиева България, Велико Търново

Най-добро изпълнение на песен на роден език

Лаура Слабадайте Литва

Най-добро изпълнение на чужда песен

Александра Александрова България, В. Търново  

Поощрения

Георги Николов София, България

Стефани Илиева България, Пловдив

Награда на детското жури

Здравка Атанасова - България, Варна

Наглада на Младежки дом - В. Търново

Траян Костов Димитровград, България

Награда на сдр. Сребърна Янтра

Чиоака Роксана Андрея Гюргево, Румъния

 Трета възрастова група - 13-15 години

Най-добро комплексно представяне

ДАГНА КОНДРАТАВИЧУТЕ ЛИТВА

Най-добро изпълнение на българска песен

Пламен Борисов - Свищов, България

Най-добро изпълнение на песен на роден език

Богдана Старенка Киев, Украйна

Най-добро изпълнение на чужда песен

Ели Раданова Силистра, България

Поощрения

Сияна Тодорова България, София

Кристина Георгиева България, София

Награда на детското жури

Боряна Бонева Г. Оряховица, България

Награда на Министъра на отбраната

Пламен Борисов Свищов, България 

Наградата на Областния управител на

Велико Търновска област

Шанел Реджеп Варна, България

Наградата на ИА Военни клубове и информация МО видеоклип от Военен ТВ канал и 25 гарантирани излъчвания

Християна Дънкова Добрич, България

Награда на сдр. Сребърна Янтра

Полина Казакова Търговище, България

Едона Имери Скопие, Макединия

Награда на ДЕС Румина

Лидия Исак Кишинев, Молдова

Награда на БНТ - "Хит Минус Едно"

Гергана Георгиева България, Свищов

Йоан Николаев Варна, България

Християна Дънкова Добрич, България

Михаела Филева В. Търново, България

Боряна Бонева Г. Оряховица, България

 Четвърта възрастова група - над 16 години

Най-добро комплексно представяне

ДОРИСЛАВА АТАНАСОВА В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на българска песен

Нона Недева Свищов, България

Най-добро изпълнение на песен на роден език

Даница Радойчич Белград, Сърбия

Най-добро изпълнение на чужда песен

Марина Филипова Минск, Беларус

Поощрения 

Йоанна Томова София, България

 Мария Димитрова Ямбол,  България

Награда на детското жури

Николай Манолов Г. Оряховица, България

Награда на Кмета на Община Велико Търново

Вера Казакова Пловдив, България

Награда на МК Лица Друзей-Молдова

Румяна Начева изкл. представител за България

Награда на МК Каунас Талант - Литва

Николай Манолов Г. Оряховица

Награда на Началника на Военен клуб В.Търново

Владимир Грудков Варна, България

Награда на МК Енита

Тюркян Исмаил Шумен, България

Наградата на МК Парушев

Деян Дженков Бургас, България

Награда на галерия Спектър

Ирина Горга Галац, Румъния

Награда на МК "А-Камертон"

ДЕС РУМИНА В. Търново

Награда на БНТ - "Хит Минус Едно"

Тюркян Исмаил Шумен, България

Нона Недева Свещов, България                        

Дорислава Атанасова В. Търново, България

Красимира Славова Шумен, България

 

 

web design