*** Лауреати 2007 ***

ГРАН ПРИ

"Сребърна Янтра - 2007"

 ВАНЕСА ИЛИЕВА

(България)

Първа възрастова група - 5-8 години

Най-добро комплексно представяне

ЯНИЦА СТАМЕНОВА - ТЪРГОВИЩЕ, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на българска песен

ВЕЛИЧКА ЩЕРЕВА - ПЛОВДИВ, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на песен на роден език

ГАБРИЕЛЕ РИБКО - ЛИТВА

Най-добро изпълнение на чужда песен

ДЕСИСЛАВА ДИМИТРОВА

В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

Поощрения

СТЕФАН ХУБЕНОВ ПЛОВДИВ, БЪЛГАРИЯ

НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ - ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Награда на детското жури

МАРИО КРЪСТЕВ - СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ

Награда за най-малък участник

ГЕРГАНА МАРИНОВА - ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Награда на ДЕС Румина

АДИНА ЙОН РУМЪНИЯ

 Втора възрастова група - 9-12 години

Най-добро комплексно представяне

ДЕНИЦА ДЕНЕВА - ТЪРГОВИЩЕ, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на българска песен

БОГОМИЛ БОНЕВ Г. ОРЯХОВИЦА, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на песен на роден език

НЕ СЕ ПРИСЪЖДА

Най-добро изпълнение на чужда песен

СТЕФАНИ ИЛИЕВА - ПЛОВДИВ, БЪЛГАРИЯ 

Поощрения

НЕЛИНА ГЕОРГИЕВА КАЗАНЛЪК, БЪЛГАРИЯ

МАРИЯ ИВАНОВА - СТ. ЗАГОРА, БЪЛГАРИЯ

Награда на детското жури

ТИНО ВИЧЕВ - ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Награда на ДЕС Румина

АНА-МАРИЯ ЯНАКИЕВА - ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

АРМЕНД АДЕМИ - АЛБАНИЯ

 Трета възрастова група - 13-15 години

Най-добро комплексно представяне

МЕЛИНДА ХРИСТОВА - МОНТАНА, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на българска песен

ПЛАМЕН БОРИСОВ В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на песен на роден език

АЛЕКСАНДРА СОЛОВИЙЧИК - БЕЛАРУС

Най-добро изпълнение на чужда песен

СТЕЛИАНА ХРИСТОВА Г. ОРЯХОВИЦА, БЪЛГАРИЯ

Поощрения

КАТЕРИНА ЕФТИМОВА ПЛОВДИВ, БЪЛГАРИЯ

ХРИСТИЯНА ДЪНКОВА - ДОБРИЧ, БЪЛГАРИЯ

Награда на детското жури

АЛЕКСАНДРА СОЛОВИЙЧИК - БЕЛАРУС

Награда на Сдружение Сребърна Янтра

КРАСИМИРА ПЕТРОВА - ШУМЕН, БЪЛГАРИЯ

Награда на БНТ - "Хит Минус Едно"

ХРИСТИЯНА ДЪНКОВА - ДОБРИЧ, БЪЛГАРИЯ

РОБЕРТА ДИМИТРОВА - ШУМЕН, БЪЛГАРИЯ

МИХАЕЛА КОСТАДИНОВА - ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

КРАСИМИРА ПЕТРОВА - ШУМЕН, БЪЛГАРИЯ

Награда на МК Каунас Талант - Литва

ВАНЕСА ИЛИЕВА - В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

Награда на МК Енита

ДАЙАНА ГЕОРГИЕВА - БУРГАС, БЪЛГАРИЯ

 Четвърта възрастова група - над 16 години

Най-добро комплексно представяне

ПАВЕЛ ПАРФЕНИЙ - МОЛДОВА

Най-добро изпълнение на българска песен

ДЖАНЕТ КАРОВА - ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на песен на роден език

БОРИС КОВАЛИ - МОЛДОВА

Най-добро изпълнение на чужда песен

МИХАЕЛА ФИЛЕВА В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

Поощрения 

МАРИНА ДРАГОМИРЕЦКАЯ СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ

ТЮРКЯН САЛИ - ШУМЕН, БЪЛГАРИЯ

Награда на детското жури

ЛИЛИЯ РАШКОВСКАЯ УКРАЙНА

Награда на Министъра на отбраната

НИКОЛА ЧОЧЕВ Г.ОРЯХОВИЦА, БЪЛГАРИЯ

Награда на Кмета на Община Велико Търново

СОНЯ КОЦИЧ - СЪБРИЯ

Награда на ИА Военни клубове и информацияМОидеоклип от Военен ТВ канал и 25 гарантирани излъчвания

ПРЕСЛАВА КРЪСТЕВА Г.ОРЯХОВИЦА, БЪЛГАРИЯ

Награда на МК Каунас Талант - Литва

НИКОЛА ЧОЧЕВ Г.ОРЯХОВИЦА, БЪЛГАРИЯ

Награда на Началника на Военен клуб В.Търново

ДАМЯН ДАМЯНОВ - ПАЗАРДЖИК, БЪЛГАРИЯ

Награда на МК Енита

ДОРИСЛАВА АТАНАСОВА В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

Награда на Областния управител на Велико Търновска област

ДИМИТЪР АТАНАСОВ - БУРГАС, БЪЛГАРИЯ

Награда на проф. Пл. Легкоступ ректор на ВТУ Св.Св.Кирил и Методий

ЙОАНА КРЪНГАНУ - РУМЪНИЯ

Награда на БНТ - "Хит Минус Едно"

СТАНИМИР АТАНАСОВ - В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

РОСИЦА БЛИЗНАКОВА - ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

ГЕРГАНА ЖЕЛЕВА - СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ

ЙОАННА ТОМОВА - СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ

ТЮРКЯН САЛИ - ШУМЕН, БЪЛГАРИЯ

Награда на Сдружение Сребърна Янтра

ЛИЛИЯ РАШКОВСКАЯ УКРАЙНА

web design