*** Лауреати 2008 ***

ГРАН ПРИ

"Сребърна Янтра - 2008"

ИРИНА ВАСИЛКОВА

(Молдова)

Първа възрастова група - 5-8 години

Най-добро комплексно представяне

ЛЮБОМИРА ВУШЕВА - БОТЕВГРАД, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на българска песен

БОГОМИЛА БОРИСОВА - ШУМЕН, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на песен на роден език

ГАБРИЕЛЕ РИБКО - ЛИТВА

Най-добро изпълнение на чужда песен

РАЛИЦА ДОБРЕВА

ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Поощрения

ИВАН ИВАНОВ Г. ОРЯХОВИЦА, БЪЛГАРИЯ

КАМИЛЯ САДИКОВА - РУСИЯ

Награда на детското жури

ИВАН ИВАНОВ Г. ОРЯХОВИЦА, БЪЛГАРИЯ

Награда за най-малък участник

ГАБРИЕЛА ЙОРДАНОВА - РУСЕ, БЪЛГАРИЯ

Награда на ДЕС Румина

МАРИО КРЪСТЕВ - СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ

Награда на EUROFEST - Скопие, Македония

ГАБРИЕЛА ЙОРДАНОВА - РУСЕ, БЪЛГАРИЯ

 Втора възрастова група - 9-12 години

Най-добро комплексно представяне

БОГОМИЛ БОНЕВ Г. ОРЯХОВИЦА, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на българска песен

НЕЛИНА ГЕОРГИЕВА КАЗАНЛЪК, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на песен на роден език

АНЖЕЛА БИТЛАН - РУМЪНИЯ

Най-добро изпълнение на чужда песен

АНА-МАРИЯ ЯНАКИЕВА - ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Поощрения

ТИНО ВИЧЕВ - ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

АННА КУКСА - УКРАЙНА

Награда на детското жури

ИВАЙЛО ФИЛИПОВ - БУРГАС, БЪЛГАРИЯ

Награда на ДЕС Румина

МАРИЯ ЧЕРНОВА - РУСИЯ

Награда на Военен клуб В.Търново

МАРИЯ ИВАНОВА - СТ. ЗАГОРА, БЪЛГАРИЯ

 Трета възрастова група - 13-15 години

Най-добро комплексно представяне

СТЕЛИАНА ХРИСТОВА Г. ОРЯХОВИЦА, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на българска песен

СТАНОЕЛА ИНГИЛИЗОВА - ЯМБОЛ, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на песен на роден език

ВАЛЕРИЯ ТАРАСОВА - МОЛДОВА

Най-добро изпълнение на чужда песен

СЛАВИНА КАЛКАНДЖИЕВА - ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Поощрения

ОДРИ БИРКА - МОЛДОВА

ЛАУРА СЛАБАДАИТЕ - ЛИТВА

Награда на детското жури

ВЕЛИСЛАВА АЛЕКСИЕВА - СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ

Награда на Сдружение Сребърна Янтра

ДЕНИЦА ДЕНЕВА - ТЪРГОВИЩЕ, БЪЛГАРИЯ

Награда на МК Енита

ИВА АНГЕЛИЧЕВА - В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

Награда на МК Каунас Талант - Литва

ВАЛЕРИЯ ТАРАСОВА - МОЛДОВА

 Четвърта възрастова група - над 16 години

Най-добро комплексно представяне

САРА ХМЕЛ - ПОЛША

Най-добро изпълнение на българска песен

СУЛЕЙМАН ЕВАДПАЛ - СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ

Най-добро изпълнение на песен на роден език

АННА ТИХА - УКРАЙНА

Най-добро изпълнение на чужда песен

МИХАЕЛА ФИЛЕВА В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

Поощрения 

ХРИСТО МЛАДЕНОВ ТРОЯН, БЪЛГАРИЯ

СИМОНА ДИМИТРОВА - Г. ОРЯХОВИЦА, БЪЛГАРИЯ

Награда на детското жури

ТЕНИ ОМЕДЕ - НИГЕРИЯ

Награда на Министъра на отбраната

МИХАЕЛА ФИЛЕВА - В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

Награда на Кмета на Община Велико Търново

ДАГНА КОНДРАТАВИЧУТЕ - ЛИТВА

Награда на Областния управител на Велико Търновска област

РОБЕРТА ДИМИТРОВА - ШУМЕН, БЪЛГАРИЯ

Награда на Галерия "ФИЛАРТ:

ДОРИСЛАВА АТАНАСОВА В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

Награда на МК Енита

КРАСИМИРА АТАНАСОВА - ШУМЕН, БЪЛГАРИЯ

Награда на МК Каунас Талант - Литва

ИРИНА ВАСИЛКОВА - МОЛДОВА

Награда на Директора на "КАРПАТИЯ ФЕСТ" - Полша

ИРИНА ВАСИЛКОВА - МОЛДОВА

МИХАЕЛА ФИЛЕВА - В. ТЪРНОВО, БЪЛГАРИЯ

СУЛЕЙМАН ЕВАДПАЛ - СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ

Награда на Сдружение Сребърна Янтра

КРИСТИЯН БРЪЧАНО - РУМЪНИЯ

Награда на  ДЕС "Румина" СТЕФАН ЦВЕТКОВСКИ - МАКЕДОНИЯ

 

 

web design