*** Лауреати 2009 ***

ГРАН ПРИ

"Сребърна Янтра - 2009"

ОЛГА ГОРЧИНСКИ

(Молдова)

Първа възрастова група - 5-8 години

Най-добро комплексно представяне

РАЗВАН ГОГАН (Румъния)

Най-добро изпълнение на българска песен

ГАБРИЕЛА ЙОРДАНОВА (България)

СВЕТОСЛАВ ТОНЕВ (България)

Най-добро изпълнение на чужда песен

МАРТИН ЙОРДАНОВ (България)

Поощрения

МОМЧИЛ НИКОЛОВ (България)

МИЛИЦА МАРТИНОВА (България)

Награда на детското жури

МАРТИН ЙОРДАНОВ (България)

Награда за най-малък участник

БИЛЯНА ГЕОРГИЕВА (България)

Награда на ДЕС Румина

МАРИО КРЪСТЕВ (България)

Втора възрастова група - 9-12 години

Най-добро комплексно представяне

АННА-МАРИЯ ЯНАКИЕВА (България)

Най-добро изпълнение на българска песен

АННА ВЛАДИМИРОВА (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

ЕМИЛ МАГЕРРАМОВ (Украйна)

Най-добро изпълнение на чужда песен

АНДРА ГОГАН (Румъния)

Поощрения

ИВАН ИВАНОВ (България)

НИКОЛА НИКОЛОВ (България)

Награда на детското жури

ИРЕНА ТРАЙКОВА (България)

Награда на Сдружение Сребърна Янтра

КРИСТИНА ДОНЧЕВА (България)

МАРТИН МАРЧЕВ (България)

Награда на Военен клуб-В.Търново

ВЕЛИЧКА ЩЕРЕВА (България)

Награда на Комплекс ПАНОРАМА

РАЗВАН и АНДРА ГОГАН (Румъния)

Трета възрастова група - 13-15 години

Най-добро комплексно представяне

ДОЙНА ИСТРАТИ (Молдова)

Най-добро изпълнение на българска песен

СЛАВИНА КАЛКАНДЖИЕВА (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

АЛЕКСАНДРА ПЕНЧУ (Румъния)

Най-добро изпълнение на чужда песен

ИВА АНГЕЛИЧЕВА (България)

Поощрения

ДЕНИЦА ДЕНЕВА (България)

САБИНА ДОНЕВА (България)

Награда на детското жури

СТЕФАНИ ИЛИЕВА (България)

Награда на Галерия ФИЛАРТ

ДОЙНА ИСТРАТИ (Молдова)

Награда на МК Енита

СТЕЛИЯНА ХРИСТОВА (България)

Четвърта възрастова група - над 16 години

Най-добро комплексно представяне

ЕКАТЕРИНА ЯМШЧИКОВА (Русия)

Най-добро изпълнение на българска песен

АЛЕКСАНДРА АЛЕКСАНДРОВА (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

РОБЕРT ВУКЕЛИК (Македония)

Най-добро изпълнение на чужда песен

МИХАЕЛА ФИЛЕВА (България)

Поощрения 

ПЛАМЕН БОРИСОВ (България)

СИМОНА ДИМИТРОВА (България)

Награда на детското жури

ДИМИТЪР ДИМИТРОВ (България)

Наградата на Обл. Управител на Велико Търновска област

ЕКАТЕРИНА ЯМЩИКОВА (Русия)

Награда на Кмета на Община Велико Търново

ИВЕЛИНА ЦОНЕВА (България)

Награда на Председателя на Великотърновския общински съвет

МИХАЕЛА ФИЛЕВА (България)

Награда на Сдружение Сребърна Янтра

ГЕОРГИ КЮЧУКОВ (България)

 

 

 

web design