*** Лауреати 2010 ***

ГРАН ПРИ

"Сребърна Янтра - 2010"

АНА МАРИЯ ЯНАКИЕВА

(България)

Първа възрастова група - 5-8 години

Най-добро комплексно представяне

БОЖЕНА ВЪРБАНОВА (България)

Най-добро изпълнение на българска песен

АЛЕКСАНА СТАМОВА (България)

Най-добро изпълнение на чужда песен

 ГАБРИЕЛА ЙОРДАНОВА (България)

ДАРИ ВАСИЛЕВА (България)

Награда на детското жури

ГАБРИЕЛА ЙОРДАНОВА (България)

Награда за най-малък участник

АНА СОТИРОВА (България)

Награда на ДЕС Румина

ГЕРГАНА АЛЕКСАНДРОВА (България)

Втора възрастова група - 9-12 години

Най-добро комплексно представяне

ИВАН ИВАНОВ (България)

Най-добро изпълнение на българска песен

ЛЮБОМИРА ВУШЕВА (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

ИРЕНА ЙОКСИМОВИЧ (Сърбия)

Най-добро изпълнение на чужда песен

КРИСТИНА ДОНЧЕВА (България)

Награда на детското жури

КРИСТИНА ДОНЧЕВА (България)

Награда на Сдр. СРЕБЪРНА ЯНТРА

СТОИСЛАВ ПАВЛОВ (България)

ИВОН ВЛАДИМИРОВА (България)

Награда на фестивала ДВЕ СЪРЦА БЛИЗНАЦИ (Молдова)

ЛЮБОМИРА ВУШЕВА ((България)

Трета възрастова група - 13-16 години

Най-добро комплексно представяне

ФЛОРИЯ ЦАНКОВА (България)

Най-добро изпълнение на българска песен

БОГОМИЛ БОНЕВ (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

СИЛВИЯ ЛИКО (Полша)

Най-добро изпълнение на чужда песен

ИВА АНГЕЛИЧЕВА (България)

Награда на детското жури

ЕМИЛ ПЕТРОВ (България)

Награда на Директора на конкурса ПУТЬ К ЗВЕЗДАМ С. Петербург, Русия

САБИНА ДОНЧЕВА (България)

Награда на галерия ФИЛ`АРТ

НАДЕЖДА ДИМИТРОВА (България)

Награда на ДЕС Румина

НИКОЛЕТА СТАНОЙКОВА (България)

Награда на МК ЕНИТА

НЕВЕНА ПЕЙКОВА (България)

Четвърта възрастова група - 16-25 години

Най-добро комплексно представяне

ЛАУРА СЕНСИ (Швейцария)

Най-добро изпълнение на българска песен

ПЛАМЕН БОРИСОВ (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

АЛИН ИГНАТ (Румъния)

Най-добро изпълнение на чужда песен

АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ (България)

Награда на детското жури

АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ (България)

Наградата на Обл. Управител на Велико Търновска област

АРКАДИУШ КЛУЗОВСКИ (Полша)

Награда на Кмета на Община Велико Търново

АНАСТАСИЯ КОРКИШКО (Русия)

Награда на Председателя на Великотърновския общински съвет

КРАСИМИРА АТАНАСОВА (България)

Награда на Галерия ПАНЕВИ

РОБЕРТА ДИМИТРОВА (България)

Награда на сдр. Сребърна Янтра за компл. представяне на вокална школа

VOICE ACADEMY - Sofia (България)

Награда на МК ЕНИТА

ДЖАНЕТ КАРОВА (България)

Награда на фестивала ДВЕ СЪРЦА БЛИЗНАЦИ (Молдова)

ПЛАМЕН БОРИСОВ (България)

ФЛОРИЯ ЦАНКОВА (България)

 

 

 

web design