*** Лауреати 2011 ***

ГРАН ПРИ

"Сребърна Янтра - 2011"

ФЛОРИЯ ЦАНКОВА

(България)

Първа възрастова група - 5-8 години

Най-добро комплексно представяне

ДИАНА ЗАХАРИЯ (Румъния)

Най-добро изпълнение на българска песен

СТЕФАН ТРИФОНОВ (България)
ДАРИНА ВАСИЛЕВА (България)

Най-добро изпълнение на чужда песен

ГЕРГАНА ТОДОРОВА (България)
Поощрение ФИЛИП СТАВРЕВ (България)
ЦВЕТА МИЛЕНКОВА (България)

Награда на детското жури

ГАБРИЕЛА ЙОРДАНОВА  (България)

Награда за най-малък участник

СИМОНА ИВАНОВА (България)

Награда на ДЕС Румина

ГАЛА БОТЕВА (България)
Награда на сдр. Сребърна Янтра за представяне на вокална школа Студио ЕСТРАДА - Свищов (България)

Втора възрастова група - 9-12 години

Най-добро комплексно представяне

КРИСТИНА ДОНЧЕВА (България)

Най-добро изпълнение на българска песен

МАРИЯ БАКЪРДЖИЕВА (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

НАСТАСЯ ШКОРИЧ (Сърбия)

Най-добро изпълнение на чужда песен

ЛЮБОМИРА ВУШЕВА (България)
Поощрение

ГАБРИЕЛА ИВАНОВА (България)

ИВОНА  ЙОВЧЕВА (България)

Награда на детското жури

МАРТИН ЙОРДАНОВ (България)
Награда на ДЕС Румина

МОНИКА ТАШЕВА (България)

ЯНА ДИМИТРОВА (България)

Трета възрастова група - 13-16 години

Най-добро комплексно представяне

СОНЯ ШКОРИЧ (Сърбия)

Най-добро изпълнение на българска песен

ИВА АНГЕЛИЧЕВА (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

СИМЕОН ЙОВЧЕВ (България)

Най-добро изпълнение на чужда песен

АНДЖЕЛА БЪТЛАН (Румъния)

Поощрение

ПОПА РАМОНА ПАУЛА (Румъния)

Награда на детското жури

САБИНА ДОНЕВА (България)

Четвърта възрастова група - 16-25 години

Най-добро комплексно представяне

ЕВГЕНИ АДРИАНОВ (Молдова)

Най-добро изпълнение на българска песен

ПЛАМЕН БОРИСОВ (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

ВИКТОРИЯ ВОЙТОВИЧ (Молдова)

Най-добро изпълнение на чужда песен

ХРИСТИЯНА ДЪНКОВА (България)

Поощрение

СЛАВИНА КАЛКАНДЖИЕВА (България)

Награда на детското жури

ВЛАТКО ИЛАЧЕВ (Македония)
Награда на Министъра на отбраната на Република България АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ (България)

Наградата на Обл. Управител на Велико Търновска област

ДОРИСЛАВА АТАНАСОВА (България)

Награда на Кмета на Община Велико Търново

ЙОРДАН МАРКОВ (България)

Награда на Председателя на Великотърновския общински съвет

АНДЖИ ОТТ (Швейцария)

Награда на Галерия ПАНЕВИ

СНЕЖАНА ЖДАНОВА (Беларус)

Награда на сдр. Сребърна Янтра за компл. представяне на вокална школа

КУЛТУРЕН ЦЕНТЪР ДУНАРЕ ДЕ ЖОС гр. Галац (Румъния)

 

 

 

web design