*** Лауреати 2012 ***

ГРАН ПРИ

"Сребърна Янтра - 2012"

ЕЛХАИДА ДАНИ

(Албания)

Първа възрастова група - 5-8 години

Награда на Министъра на отбраната на Република България        

НАТАНИЕЛ АТАРД (Малта)

Най-добро комплексно представяне

НИЯ СТОЯНОВА (България)

Най-добро изпълнение на българска песен

ТЕРЕЗА ТОДОРОВА (България)

Най-добро изпълнение на чужда песен

ГАЛА БОТЕВА (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

САРА НУКИНА (Япония)

Награда на детското жури

КАРИНА СТОИЛОВА (България)

Поощрение

КРИСИЯ ТОДОРОВА (България)
МОНИКА УЗУНОВА (България)

Награда за най-малък участник

ЕРИК ДИНГИЛОВ (България)

Награда на ДЕС „Румина”

ДИАНА МОВИЛА (Румъния)

Награда на МК „EUROSTARS”- МАЛТА

САРА НУКИНА (Япония)

Втора възрастова група - 9-12 години

Най-добро комплексно представяне

ПРЕСИЯНА ДИМИТРОВА (България)

Най-добро изпълнение на българска песен

ЯНА ДИМИТРОВА (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

СОНЯ МУСКАТ (Малта)

Най-добро изпълнение на чужда песен

МАРТИН ЙОРДАНОВ (България)

Награда на детското жури

СОРИНА КАРАНФИЛ (Румъния)

Поощрение

ГЕРГАНА ТОДОРОВА (България)
МАРИЯ БАКЪРДЖИЕВА
(България)

Награда на СТУДИО „РУМИНА”

ЛИДИЯ СТАМАТОВА (България)
ГАБРИЕЛА
МУНТЯНУ (Румъния)

Награда на Началника на Военен клуб ВТ

ВАСИЛИЯ СТОИЧКОВА (България)

Награда на РИМ – В. Търново

ХРИСТИНА ИВАНОВСКА (България)

Награда на сдр. „Сребърна Янтра” за представяне на вокална школа

Културен център „Долен Дунав“ – гр. Галац (Румъния)

Награда на МК „EUROSTARS”- МАЛТА

ПРЕСИАНА ДИМИТРОВА (България)

ВИКТОРИЯ ГЛАВЧЕВА (България)

СОРИНА КАРАМЕЛ (Румъния)

Трета възрастова група - 13-16 години

Най-добро комплексно представяне

ПОПА РАМОНА ПАУЛА (Румъния)

Най-добро изпълнение на българска песен

АНТОАНА ДИМИТРОВА (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

ЕСТЕР СПИТЕРИ (Малта)

Най-добро изпълнение на чужда песен

МИХАЕЛА МАРИНОВА (България)

Награда на детското жури

ЙОРДАН РАНГЕЛОВ (България)

Поощрение

РАЛИЦА ДЪНКОВА (България)
ВЕРДЖИНИЯ ВИЧЕВА
(България)

Награда на Председателя на Великотърновския общински съвет     

КРИСТИНА ДОНЧЕВА (България)

Награда на Ансамбъла на Воръжените сили на РБългария

МИХАЕЛА МАРИНОВА (България)

Награда на Галерия „ПАНЕВИ”

КРИСТАБЕЛ КУШНИЕРИ (Малта)

Награда на галерия „ФИЛ АРТ“

ИВОН ВЛАДИМИРОВА (България)

Награда на МК „Енита“

ВИКТОРИЯ ПЕНЕВА (България)

Награда на МК „EUROSTARS”- МАЛТА

КРИСТИНА ДОНЧЕВА (България)
РАМОНА ПОПА
ПАУЛА (Румъния)

ДЕСИСЛАВА АШИКОВА
(България)
АНТОАНА ДИМИТРОВА
(България) 

Четвърта възрастова група - 16-25 години

Най-добро комплексно представяне

МЕЛАНИЯ РЕАЛЕ (Италия)

Най-добро изпълнение на българска песен

ХРИСТИЯНА ДЪНКОВА (България)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

АНАСТАСИЯ БУДАКВА (Украйна)

Най-добро изпълнение на чужда песен

НИТА ЛАФИТИ (Косово)

Награда на детското жури

СТЕФАНИ ИЛИЕВА (България)

Поощрение

ВАСЯ ПОПОВА (България)
МАРИЯ ВОИНСКА
(Молдова)

Наградата на Обл. Управител на Велико Търновска област

ИВА АНГЕЛИЧЕВА (България)

Награда на Кмета на Община Велико Търново

РОБИН ГРЮЗЕЛ (Белгия)

Награда на МК „Енита“

СТЕФАНИ БОРИСОВА (България)

Награда на Арт ателие „ЖИЛЕЛ“

ЕЛХАИДА ДАНИ (Албания)

Награда на МК „EUROSTARS”- МАЛТА

ЕЛХАИДА ДАНИ (Албания)
НИТА ЛАТИФИ (Косово)
МЕЛАНИЯ РЕАЛЕ
(Италия)
РОБИН ГРЮЗЕЛ (Белгия)
ДЕНИЦА ЯНКОВА
(България)
СТЕФАНИ БОРИСОВА
(България)
ИВА АНГЕЛИЧЕВА
(България)
СТЕФАНИ ИЛИЕВА
(България) 

Награда на фестивала

„UN MICROFONO  PER SAN REMO“ - ИТАЛИЯ

НИТА ЛАТИФИ (Косово)
ХРИСТИАНА ДЪНКОВА
(България)
ПОПА РАМОНА
ПАУЛА (Румъния)

web design