*** Лауреати 2013 ***

ГРАН ПРИ

"Сребърна Янтра - 2013"

КЛАУДИЯ ЧИКАТЕРИ

(ИТАЛИЯ)

Първа възрастова група - 5-8 години

Най-добро комплексно представяне

МИХАЙ БРАТОСИН (РУМЪНИЯ)

Най-добро изпълнение на българска песен

ТЕРЕЗА ТОДОРОВА (БЪЛГАРИЯ)

Най-добро изпълнение на чужда песен

ТЕОДОР ПАЗАЛОВ (БЪЛГАРИЯ)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

КЕЙСИ АЗОПАРДИ (МАЛТА)

Награда на детското жури

АНТОН ГАРОВ (БЪЛГАРИЯ)

Поощрение

ВЕРОНИКА КОЛЕВА (БЪЛГАРИЯ)
АЛЕКСАНА СТАМОВА
(БЪЛГАРИЯ)

Награда за най-малък участник

МАГДАЛЕНА ДИМИТРОВА (БЪЛГАРИЯ)

Награда на ДЕС Румина

ЙОАННА КОЦЕВА (БЪЛГАРИЯ)

Втора възрастова група - 9-12 години

Най-добро комплексно представяне

ГАБРИЕЛА ЙОРДАНОВА (БЪЛГАРИЯ)

Най-добро изпълнение на българска песен

ЛИДИЯ СТАМАТОВА (БЪЛГАРИЯ)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

ЙОАНА БУЛГАРУ (РУМЪНИЯ)

Най-добро изпълнение на чужда песен

ЛЮБОМИРА ВУШЕВА (БЪЛГАРИЯ)

Награда на детското жури

СЕВИКА ПАГАНО (ИНДИЯ)

Поощрение

ПЕТЪР БЕЧЕВ (БЪЛГАРИЯ)
РАДОСЛАВ ДИМИТРОВ
(БЪЛГАРИЯ)

Наградата на Обл. Управител на
Велико Търновска област

ПРЕСИЯНА ДИМИТРОВА (БЪЛГАРИЯ)

Награда на Началника на Военен клуб ВТ

АНИ ПОПКРЪСТЕВА (БЪЛГАРИЯ)

Награда на СТУДИО РУМИНА

САРА НУКИНА (ЯПОНИЯ)

Награда на сдр. Сребърна Янтра

АЛЕКСИЯ МИКАЛЕФ (МАЛТА)

Трета възрастова група - 13-16 години

Най-добро комплексно представяне

НИКОЛАЙ ДИМОВ (БЪЛГАРИЯ)

Най-добро изпълнение на българска песен

АНТОАНА ДИМИТРОВА (БЪЛГАРИЯ)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

ЕЛЕНА ПЕТКУ (РУМЪНИЯ)

Най-добро изпълнение на чужда песен

КРИСТИНА ДОНЧЕВА (БЪЛГАРИЯ)

Награда на детското жури

МАЙРЪН ХОСЕ АГИУС (МАЛТА)

Поощрение

РАЛИЦА ДЪНКОВА (БЪЛГАРИЯ)
ВИКТОРИЯ ГЛАВЧЕВА (БЪЛГАРИЯ)

Награда на Председателя на
Великотърновския общински съвет
     

ЛИЗА АЯКС (ШВЕЦИЯ)

Награда на Арт ателие ЖИЛЕЛ

МАРИЯ КОДРЕАНУ (МОЛДОВА)

Награда на Галерия ПАНЕВИ

АЛЕКСАНДРА ВОВК (СЛОВЕНИЯ)

Награда на галерия ФИЛ АРТ

БОЯНА ЗДРАВКОВИЧ (СЪРБИЯ)

Награда на сдр. Сребърна Янтра

МАРИЯ БАКЪРДЖИЕВА (БЪЛГАРИЯ)

Награда на конкурса ДВЕ СЪРЦА БЛИЗНАЦИ

ЯНА ДИМИТРОВА (БЪЛГАРИЯ)

Награда на студио Румина

 ЙОРДАН РАНГЕЛОВ (БЪЛГАРИЯ)

Награда на МК Енита

ВАСИЛИЯ СТОИЧКОВА (БЪЛГАРИЯ)

Четвърта възрастова група - 16-25 години

Най-добро комплексно представяне

МОНИКА КАРАГЕНОВА (БЪЛГАРИЯ)

Най-добро изпълнение на българска песен

ВЕНЦИ КЪТОВ (БЪЛГАРИЯ)

Най-добро изпълнение на песен на роден език

КЛАУДИЯ ИЛАРИ (ИТАЛИЯ)

Най-добро изпълнение на чужда песен

НИКОЛА СТОЙКОВ (БЪЛГАРИЯ)

Награда на детското жури

РОБИН ГРЮЗЕЛ (БЕЛГИЯ)

Поощрение

МАРГАРИТА ИНЧЕВА (БЪЛГАРИЯ)
АЛИНА МИХАЙ
(РУМЪНИЯ)

Награда на Кмета на Община Велико Търново

СТЕФАНИ ИЛИЕВА (БЪЛГАРИЯ)

Награда на галерия ПАНЕВИ           

ДИЯНА ЮДЕЛСОН (ИЗРАЕЛ)

Награда на сдр. Сребърна Янтра

САРА ЛУМАХАНГ (ФИЛИПИНИТЕ)
ХРИСТИЯНА ДЪНКОВА
(БЪЛГАРИЯ)

Награда на студио Румина

БЕЛЯНА ХРИСТОВА (БЪЛГАРИЯ)

Награда на конкурса Две сърца близнаци

МОНИКА КАРАГЕНОВА (БЪЛГАРИЯ)

НАГРАДИ НА МИХАЙ ТРАЙСТАРИУ (Румъния) за ДИРЕКТНО УЧАСТИЕ
В МЕЖДУНАР. КОНКУРС
CHAMPIONS LEAGUE 04-07.09. 2014г.,  РУМЪНИЯ

ВЕНЦИ  КЪТОВ

МОНИКА КАРАГЕНОВА

МАРГАРИТА ИНЧЕВА

ЯНА ДИМИТРОВА

РАЛИЦА ДЪНКОВА

НИКОЛАЙ ДИМОВ

КЛАУДИЯ ЧИКАТЕРИ (ИТАЛИЯ)

СЕВИКА ПАГАНО (ИНДИЯ)

РОБИН ГРЮЗЕЛ (БЕЛГИЯ)

 ЛИЗА АЯКС (ШВЕЦИЯ)

МАЙРОН ХОСЕ АГУИС (МАЛТА)

 

web design